پرینت
  • English (English)
مهندسین مشاور سازیران
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم
  • سازه های آرمانی هزاره سوم


گروه مهندسین سازیران با همکاری گروهی از مهندسین عمران و معماری از سال 1378 شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه درسال 1392 اقدام به توسعه زمینه‌های فعالیت خود نموده است که در راستای این تصمیم‌گیری، شرکت مهندسین مشاور سازه‌های آرمانی هزاره‌ی سوم (سازیران) را با انتخاب مجموعه‌ای از مهندسین مجرب در رشته‌های مخـــتلف در زمینه‌های طراحی و نظارت و اجرای ساختمای مسکونی، اداری و تجاری و انبوه‌سازی و صنعتی‌ســـازی تأسیس نموده است.

این شرکت در بدو شروع فعالیت توانست با توجه به سابقه‌کاری موفق خود، از سازمان نظام مهندسی استان تـهران پروانه پایه یک در کلیه رشته‌ها را اخذ نماید و اکنون با استفاده از امکانات و توانایی‌های فنی مهندسی منحصر به فرد خود در شهر تهران با طراحی و اجرای پروژه‌های متنوع ساختمانی، یکی از فعالترین شرکتهای مهندسی در زمـینه ساخت و ساز و اجرا می‌باشد. ضمناً با توجه به روند رو به رشد صنعتی‌سازی و انبوه‌سازی در سالهای جاری، این مهندسیـن مشاور در زمینه طراحی و نظارت و اجرای اینگونه پروژه‌ها به سطحی مطلوب رسیده است. ساختار سازمانی شــــــرکت به گونه‌ای طراحی شده است تا همیشه با ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای و اجرایی، رضایت مشتریان خود را اخذ نــماید و همیشه به دنبال اجرای طرحهای آرمانی باشد.اجرای پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و خاص
شرکت سازیران با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ساختمان‌سازی به کمک جدیدترین تکنولوژی روزدنیا، ایجاد اشتغال و کار آفرینی، اقدام به ایجاد زیر شاخه‌ای تحت عنوان گروه مهندسین سازیران جهت اجرای پروژه‌های بزرگ ساختمانی متنوع در قالب قرارداد‌‌های حقیقی و حقوقی و یا بصورت EPC نموده است.


اجرای پروژه های انبوه سازی و صنعتی سازی
توسعه صنعت ساختمان، یکی از مظاهر رشد و توسعه کشورها محسوب می شود. بیشترین سهم انباشت سرمایه ثابت و بالاترین مهم اشتغال در بخش صنعت و جذب افراد تحصیل کرده و کارآمد در این بخش وجود دارد. ارتقاء کیفیت در تولید مصالح، شیوه‌های طراحی و اجراء، سرعت بخشیدن به روند ساخت و ساز، رقابت در پیشرفت تکنولوژی استفاده بهینه از نیروی کار و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین ساخت، جزء مولفه‌های تأثیرگزار در این صنعت به شمار می‌آیند. از این رو، برای پاسخگویی به این تقاضا، حرکت به سمت تولید صنعتی جهت بهره‌گیری مناسب از منابع کشور، ارتقاء شاخص‌های زندگی و کاهش هزینه‌ها ضروری به نظر می‌رسد. تولید صنعتی ساختمان و انبوه‌سازی، فرآیند ساخت و اجرای پیوسته و زنجیره‌ای ساختمان است که در آن اجزاء و عناصر ساختمان به صورت مدولار و پیش ساخته تولید شده و از نظر کیفیت در تمام مراحل ساخت و اجرا فایل کنترل است. در این راستا، شرکت سازیران با عنایت به تجارب همکاران خود و نیز انجام طرح‌های پژوهشی کاربردی، کلیه سیستم‌ها و فناوری‌های مطرح روز دنیا مورد بررسی قرارداده و سیستم‌های کامل ساختمانی و سیستم‌های ســــازه‌ای متنوع را بومی‌سازی نموده و آمادگی ارائه مشاوره و مشارکت در اینگونه پروژه‌ها را دارامی باشد.


مشارکت در ساخت پروژه‌های ساختمانی و عمرانی
گروه مهندسین سازیران افتخار دارد با داشتن 15 سال سابقه اجرایی در پروژه‌های مشارکتی، در جهت نوسازی بافت‌های فرسوده در خدمت هموطنان عزیز باشد. موارد مهمی که این گروه همواره بر آن تاکید داشته و آنها را سرلوحه کار خود قرارداده عبارتند از :
- استفاده از سیستم‌های نوین ساختمان، مصالح مرغوب و استاندارد
- استفاده از پرسنل و نیروی کار ماهر و مجرب و کارآزموده
- اخذ تأییدیه‌های استاندارد مصالح مصرفی بتن و میلگرد
- ارائه طرح‌های متنوع معماری و سازه‌ای در حین اجرای ساختمان
- تهیه عکس و فیلم و شناسنامه فنی مراحل اجرایی ساختمان
- شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و به روز نمودن دانش مهندسی


ارائه خدمات پیمان مدیریت پروژه‌های ساختمانی و عمرانی
شرکت سازیران با توجه به سابقه بالای خود در زمینه اجرای پروژه‌های ساختمانی در قالب قراردادهای پـــیمان مدیریت، توانایی ارائه خدمات مدیریت پیمان و مدیریت پروژه کلیه ساختمانهای مسکونی، اداری و تجــــــاری با متراژهای بالای 3000 متر مربع با رعایت کلیه مقررات ملی ساختمان و مطابق روشـهای اجرایی نوین ساختمانی در ایران می‌باشد. این شرکت با جمع‌آوری و تدوین نظام‌نامه اجرایی و نیز با تکیه بر پرسنل فنی و اجرایی خود، توانایی اجرای پروژه‌های لوکس و بزرگ با بهترین کیفیت را دارا می‌باشد. این امر با تکیه بر واحد کنـــترل و تضمین کیفیت در شرکت دور از دسترس نیست.


ارایه خدمات مشاوره فن‌آوری های نوین ساختمانی
بحت گسترش فناوری‌های نوین و توسعه صنعتی ساخت و ساز در حال حاضر به عنوان نیاز اصلی صنعت ساختمان در کشور، مقوله‌ای است که نیاز به تعریف جامع و کامل از روش ساخت صنعتی و مقایسه آن با روشهای سنتی ساخت دارد . شرکت سازیران با بهره‌گیری از کارشناسان خبره در انبوه‌سازی و صنعتی‌سازی، آماده ارائه خدمات مشاوره و نظارت و مدیریت پروژه‌های انبوه‌سازی می‌باشد و اهداف خود را بدین‌گونه دنبال می‌نماید:
- معرفی فناوری‌های نوین در عرصه صنعت ساختمان
- ارائه راهکارهای افزایش تولید صنعتی
- ارتقاء کیفیت ساخت و ساز در کشور
- بررسی نقاط ضعف و قوت فن‌آوری‌های جدید
- بررسی دقیق‌تر مصالح و تجهیزات نوین موجود